Předávání dokladů o koupi a EET účtenek

Nechceme, aby se prodejci museli zdržovat tisknutím dokladů o koupi, daňových dokladů a EET účtenek, ani abyste vy po kapsách nosili spousty papírků, proto vše řešíme elektronicky. 

🌳 Chceme šetřit životní prostředí a nezamořit celý areál vytisknutými a zahozenými účtenkami.

Co je dobré vědět

📣 Tištěný informační papír si pečlivě uschovejte, ať se dostanete ke svým dokladům a možnosti vrátit si zůstatek na bankovní účet.  

Jak to probíhá

  • Vstupem na akci a následným dobitím čipu souhlasíte s vydáváním dokladů o koupi, daňových dokladů a EET účtenek v elektronické podobě na webovém rozhraní elektronické účtenky.
  • Tištěný informační papír nemá žádný právní základ, neslouží jako doklad o koupi, daňový doklad a ani jako EET účtenka.
  • Všechny doklady si můžete z elektronické účtenky stáhnout nebo vytisknout.

📜 Při ztrátě tištěného informačního papíru si jej nechte znovu vytisknout na dobíjecím místě. Po akci s jeho ztrátou už nic nezmůžete, ani když znáte konkrétní ID čipu.

Ukázka načtení elektronické účtenky

❗NFCtron nesbírá žádné osobní údaje, veškeré informace slouží pouze jednorázově k vyplacení zůstatku kreditu na bankovní účet. 

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.