Naše cesta

Vyrostli jsme na zkušenostech z vinařských a gastro akcí, úspěšně jsme vstoupili i do hudební sféry jakéhokoliv rozsahu. Náš let není krátkodobý, proto neustále zrychlujeme, zjednodušujeme a inovujeme. V roce 2018 jsme zvládli 35 akcí, v dalším roce už 92 akcí. 

🚀 Letos jsme mířili na více než 210 akcí. V současné situaci se ale připravujeme na všechny možné varianty – i na přesun celé sezóny na rok 2021.

NFCtron systém

Pochopili jsme, že pořadatel, prodejci, dodavatelé i samotný návštěvník jsou pro nás stejně důležití. Naše služby se dotýkají všech. Jednotlivé části NFCtron neustále zjednodušujeme, zrychlujeme a inovujeme, protože zastavit se na místě by znamenalo zastavit pokrok, který chceme do trhu jednorázových akcí přinést.

🧡 Prošli jsme si i těžkým obdobím, ale umíme se ze svých drobných chyb poučit a být ještě lepšími. Dřív pro nás bylo náročné zvládnout 7 akcí za víkend, teď je to pro nás standard. Naučili jsme se jedno, že naše cesta je našim cílem.

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.