Od poptávky po vyúčtování a ještě dál

Před příchodem NFCtron na trh se vyjednávalo o nasazení systému na akci i několik měsíců. Změnili jsme tento standard a tím proces neustále zrychlujeme a inovujeme. V současné době nám stačí 30minutový videohovor na to, abychom vše vyřídili a domluvili se na dalším postupu.

🎊 Následující postup slouží pro všechny, ať už pořádáte vinařské, hudební, gastro, sportovní nebo jakékoliv další kulturní akce, nehledě na jejich velikost.

Jak probíhá spolupráce s NFCtron

1. Na úvod si prosím pročtěte celý NFCtron Point a následně nám vyplňte tento vstupní formulář.

2. Vytvoříme vám interní NFCtron profil se všemi potřebnými informacemi, který vás bude provázet celou spoluprací.

3. Společně s profilem zašleme návrhy termínů na videohovor, který je vstupní branou spolupráce. Právě díky němu zvládneme celý proces zefektivnit a zrychlit.  Zajistěte si prosím funkční mikrofon a kameru.

4. Před videohovorem si připravte všechny dotazy, které při pročtení celého NFCtron Point vznikly a na které jste nenašli odpověď. Rádi vám je zodpovíme.

5. Zjistíme od vás informace důležité k perfektnímu vyladění NFCtron na vaši akci a nastavíme ideální model spolupráce.

6. Na základě videohovoru doplníme váš interní NFCtron profil o důležité body.

7. Obě strany podepíší smlouvu a VOP.

8. Následují produkční kroky: výroba náramků a čipů, komunikace na návštěvníky, komunikace NFCtron s prodejci a sladění dalších důležitých úkonů v rámci vaší akce.

9. Proběhne akce s nasazením systému NFCtron.

10. Obdržíte vyúčtování a kompletní data do interního profilu.

11. Vyladíme spolupráci na další rok.

🚀 Při nasazení NFCtron doveze naše podpora na akci vlajky, které označují dobíjecí místa, i informační cedule o tom, jak funguje systém NFCtron. Na akci jde tedy vidět brand NFCtron. Těšíme se na spolupráci, určitě sledujte i náš blog

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.