Výroba náramků s čipem

Důležitou součástí spolupráce je výroba náramků s čipem. Díky našim zkušenostem poradíme a pomůžeme nastavit nejvhodnější model varianty použití náramků pro vaši akci. Vy si následně rozhodnete o jeho finální podobě. Na základě našich dat také dokážeme doporučit, kolik kompletů náramků s čipem vyrobit. 

🖼️ Grafiku náramku s čipem si navrhujete podle mustru, který si stáhnete na tomto odkazu

Jak celý proces probíhá

 1. Na videohovoru probereme všechny důležité body týkající se vaší akce. Z nich poté vycházíme při volbě varianty a počtu náramků.
 2. Získáte od nás mustr na grafiku náramku společně s návodem, jak návrh vytvořit. 
 3. Do předem stanoveného data (nejpozději 6 týdnů před akcí) nám zašlete návrh grafiky náramku. Zároveň si potvrdíme počty a typ uzávěru.
 4. Vše zkontrolujeme a zašleme náhled finálního potisku. Potřebujeme od vás také kontakt na zodpovědnou osobu s adresou doručení zkompletovaných náramků.
 5. Po vašem potvrzení zařadíme náramky do výrobní várky.
 6. Výroba náramků trvá 3–4 týdny. Následně od nás obdržíte doručovací číslo, pod kterým můžete sledovat aktuální polohu zásilky. 
 7. Potvrdíte nám doručení náramků na vámi zvolenou adresu, abychom věděli, že vše proběhlo v pořádku.

🌳  Doporučujeme: V grafice nepoužívat přesná data nebo roky, abyste mohli případné nepoužité náramky využít i příští rok.

Varianty náramků

Na základě informací z videohovoru dokážeme určit, jaká varianta a počet náramků je pro akci nejvhodnější. Variantami jsou pevný nesundávací uzávěr a kuličkový sundávací uzávěr. Na výběr je více druhů materiálů uzávěru: kovový, plastový, dřevěný.

Pevný nesundávací uzávěr

 • vhodný pro uzavřené a vícedenní akce
 • náramek s čipem obdrží každý návštěvník u vstupu 
 • náramek s čipem slouží jako vstupenka.

Kuličkový sundávací uzávěr

 • vhodný pro krátkodobé, jednodenní akce a koncerty
 • vhodný pro otevřené akce a pro akce, kde nejste schopni odhadnout počet návštěvníků
 • vhodný pro první ročník akce
 • náramek s čipem obdrží návštěvník na nabíjecím místě
 • náramek s čipem mohou návštěvníci sdílet mezi rodinou, kamarády, partnery apod.

🚀 Ze zkušeností NFCtron: První rok si pořadatelé i z ekonomických důvodů ve většině případů vybírají sundávací uzávěry. Na základě dat z prvního ročníku se systémem NFCtron si pro další ročníky volí variantu nesundávacích uzávěrů.

Náklady na náramky

Na základě typu a varianty náramků se snažíme dostat na co nejnižší náklady pro vás pořadatele. Náramky zasíláme do výroby v pravidelných várkách a kumulujeme jejich výrobu pro několik akcí zároveň. Konkrétní model nastavení cenotvorby s vámi vždy probíráme při videohovoru.

Možnosti pokrytí nákladů na náramek máte dvě:

 • Doporučujeme plánovat a zahrnout cenu náramku rovnou do vstupného,
 • nebo zvolit poplatek za čip při prvním nabití 20 Kč – tuto skutečnost musíme společně pečlivě komunikovat s návštěvníky akce, což je jedna z nejdůležitějších fází nasazení systému NFCtron.

📋 Platba za náramky probíhá zpětně v rámci vyúčtování celé akce. Nechceme, abyste pálili finance před akcí.

Ukázky vyrobených náramků

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.