Jak probíhá akce se systémem NFCtron

NFCtron usnadňuje placení, při kterém nemusíte vy ani návštěvník hledat drobné a čekat na vrácení. Odpadá vám starost se sháněním drobných před akcí i během akce, urychluje se celá transakce a odbavení jednotlivých objednávek. Nezdržujete se ani tisknutím dokladů o koupi, které má návštěvník k dispozici ve své elektronické účtence.

📣 Jakmile je na akci zaveden systém NFCtron, veškeré transakce probíhají přes něj. Následující postup je pro všechny prodejce i prodejní místa stejný.

Postup spolupráce s NFCtron

  1. Kontakt na vás získáme od pořadatele akce.
  2. Spojí se s Vámi člen týmu NFCtron, který odešle postup jak vyplnit sortiment do zařízení NFCtron, společně s dalšími klíčovými informacemi.
  3. Doplníte do tabulky sortiment, který budete na akci prodávat a následně nás informujete e-mailem o jeho doplnění.
  4. Nahrajeme sortiment do zařízení, které vám přivezeme na akci.
  5. Před začátkem akce si přijdete pro zařízení na předem určené místo NFCtron
  6. Vysvětlíme vám jeho fungování, zodpovíme veškeré dotazy a obdržíte přímý kontakt na člena týmu NFCtron, který je na akci přítomen.
  7. V průběhu konání akce ve svém zařízení uvidíte počet transakcí a obrat za danou uzávěrku.
  8. Konkrétní vyúčtování za jednotlivé dny a prodejní položky získáte po akci od pořadatele. Vyúčtování mu zasíláme nejpozději 2 pracovní dny po akci.

❗ Za zařízení ani zavedení systému NFCtron na místě nic neplatíte. 

Předávání dokladů o koupi a EET účtenek

Každý prodejce prodává na své IČO. K jednotlivým transakcím se pojí doklady o koupi, daňové doklady (pokud jste plátci DPH) a EET účtenky.

Návod

🌳 Chceme šetřit životní prostředí a nezamořit celý areál vytisknutými a zahozenými účtenkami.

Jak používat prodejní zařízení NFCtron

Zařízení NFCtron umožňuje efektivnější, snadnější a rychlejší prodej sortimentu. Používání zařízení je velmi jednoduché, intuitivní a zvládne to každý.

Návod

ℹ️ Pokud vás návštěvník kdykoliv požádá o kontrolu zůstatku, stačí jen přiložit čip k zařízení. Můžete mu také doporučit přejít na elektronickou účtenku, která slouží k náhledu aktuálního zůstatku a proběhlých transakcí.

Ukázka provedení objednávky

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.