Zkušenosti pořadatelů

Pro jednodušší představu, jak se s námi spolupracuje, postupně přinášíme rozhovory s pořadateli. Někteří zažili, když jsme byli začínající start-up, zažili náš růst od jedné až po 15 akcí v jednom dni. Někteří s námi naopak začínají. Přečtěte si jaké mají obavy a jaké jsou jejich názory, ne jen o systému NFCtron.

📣 Všechny uvedené odpovědi na otázky v rozhovorech jsou psány zcela ze strany pořadatele a nejsou psány účelově. Pořadatele můžete kontaktovat. Nemají problém se s vámi spojit a podat ucelenou zpětnou vazbu na systém NFCtron.

Ředitelka SÁZAVAFESTU Andrea Zdarsová o spolupráci s NFCtron

„Díky zavedení systému jsme dostali čísla, informace a databáze, které jsme předtím neměli a zjistili jsme, kde nám peníze utíkají, na co se příště zaměřit a spíš nám to peníze vrátilo zpět, a ještě se nám to vyplatilo.”

Celý rozhovor si přečtěte na našem blogu zde.

Tým SÁZAVAFEST

Rainbow Run - pohled hlavního pořadatele Romana Fučíka 

„Dnešní doba je taková, že lidé chtějí mít vše jednoduché, nechtějí se jim vytahovat ani peníze z kapes. A jednodušší než s NFCtron to být nemůže.”

Celý rozhovor si přečtěte na našem blogu zde.

Mládí vpřed! Petr Šuška o Šumperském Majálesu a jeho cestě

„Máme rádi inovace a NFCtron je silný partner, na kterého jsou samé dobré reference. Myslím si, že právě tento systém může zážitek z festivalu posunout ještě výš."

Celý rozhovor si přečtěte na našem blogu zde.

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.