Nový reklamní prostor pro vaše partnery

Otevíráme několik nových možností k propagaci vašich partnerů. Tištěný informační papír, který dostane do rukou každý návštěvník. Elektronická účtenka, přes kterou si návštěvníci vrací zbylé finance. Náramky s čipem, které používají návštěvníci při každém placení.

📣 Vašeho partnera bude zajímat počet vytištěných informačních papírů, počet aktivovaných náramků s čipem a přesný počet příchodů na elektronickou účtenku s přechodem na webovou prezentaci/kampaň. 

Logo partnera na tištěný informační papír

Pořadatelé nejčastěji využívají možnost umístění loga na tištěný informační papír pro generální a titulární partnery. Každý návštěvník dostává při prvním dobití tištěný informační papír, který vede na elektronickou účtenku. Většina návštěvníků si tištěný informační papír přinese domů a po akci žádá o vrácení peněz na bankovní účet zdarma.

Pokud pořadatelé mají sériové akce, převážně uvádějí jednoho hlavního generálního partnera a v rámci měst lokálního partnera.

📜 Na tištěný informační papír doporučujeme použití maximálně 1 - 2 log, které potřebujeme obdržet ve formátu svg.

Ukázka použití loga vašeho partnera na tištěném informačním papíru v sekci 8.

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.