Začínáme

NFCtron Plus je novým rozšířením systému NFCtron. Patří do první fáze z mnoha velkých novinek, které v NFCtron připravujeme. Služba NFCtron Plus je určena všem pořadatelům, prodejcům i dodavatelům služeb především pro jednorázové akce a festivaly.

📑 Přečtěte si úvodní článek na blogu o NFCtron Plus.

Jak se zaregistrovat

Celé prostředí je optimalizované jak pro počítače tak i pro mobilní telefony. Při každém přihlášení z důvodu zabezpečení na vámi zadaný e-mail přijde kód platný po dobu 10 minut. 

Bezpečnost je pro nás prioritou. Do NFCtron Plus pouštíme jen ověřené uživatele. Z důvodu bezpečnosti místo hesel používáme generované kódy, takže se nestane, že by vám někdo přístupové údaje zneužil.

  1. Otevřete stránku NFCtron Plus pro registraci.
  2. Napište váš e-mail, jméno a příjmení. Volitelně můžete doplnit i telefonní kontakt (doporučujeme).
  3. Následně vám přijde autorizační kód do emailu. Poté se již můžete přihlásit.

Úvodní registrační formulář

  1. Po 1. přihlášení se vám zobrazí krátký úvodní formulář. Tyto kroky není možné přeskočit.
  2. Nejdříve vyberete, jestli jste pořadatel, prodejce nebo služba. Můžete vybrat i více možností.
  3. V posledním kroku doplňte vaše obchodní údaje, na které činnosti provozujete. V tomto kroku je možné doplnit pouze 1 firmu. Pokud spravujete více firem, je možné je k vašemu profilu napojit později.

Co umožňují profily NFCtron Plus

Po prvním přihlášení se již na vás napojí zákaznická podpora NFCtron. Naším cílem je vám pomoci mít co nejlepší profil doplněný o přesné a užitečné informace. V současné fázi NFCtron vytváření profilů striktně moderuje. 

Váš veřejný profil v rámci NFCtron Plus jsme pečlivě odladili tak, aby byl maximálně přehledný a srozumitelný i pro ostatní uživatele NFCtron Plus.

Odpovědělo to na vaši otázku? Děkujeme za zpětnou vazbu Při odesílání zpětné vazby se vyskytl problém. Prosím zkuste to znovu později.